Serveringsvagn

723447

JOSEF FRANK, serveringsvagn, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 756, fanerad med valnöt, fotavslut i mässing, hjul i gummi, höjd ca 66, 90x80 cm (skivan i utfällt läge)

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Design, Svenskt Tenn

Rum 5

Serveringsvagn

Budhistorik (20 bud)
5530988
7 200
5530982
7 000
5530957
6 800
5530977
6 600
5530957
6 400

Slutpris SEK:
7 200
690 EUR, 810 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.