James Juszczyk

723445

JAMES JUSZCZYK (USA, född 1943): Composition, signerad och numrerad på baksida, NYC 1979, mixed media, bladmått ca 32x37 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida

Rum 18

James Juszczyk

Budhistorik (8 bud)
5543934
5543922
1 400
5540595
1 300
5529779
5527503

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.