Eusebio Sempere

723444

EUSEBIO SEMPERE (Spanien, 1923-1985): (3) Kompositioner, signerade och numrerade 71/97, färgserigrafier, bladmått ca 49x33,5 cm vardera

Tavelvagn 3

Eusebio Sempere

Budhistorik (20 bud)
5540201
3 400
5540185
3 200
5540182
5540177
2 800
5540173
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.