George Augustus Freezor oljemålning

723443

GEORGE AUGUSTUS FREEZOR (verksam 1861-1900): Interiör med kvinnor och barn, olja på duk, signerad och daterad -73, ca 70x95 cm

Obetydlig ytsmuts

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (10 bud)
5542992
6 000
5539815
5 600
5533602
5 400
5529942
5 200
5529420
3 400

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
50 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.