Severin Nilson oljemålning

723439

SEVERIN NILSON (1846-1918): Interiör, olja på duk, signerad och daterad 1873, ca 50x40 cm

Något obetydligt märke

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Severin Nilson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5523990
5523558
5521135

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.