Stolar 4 st Karl Johansstil

723434

STOLAR, 4 st, Karl Johansstil, 1900-talets första hälft, lös stoppad sits

Kädsel med slitage

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Stolar 4 st Karl Johansstil

Budhistorik (1 bud)

5542963
2020-01-21 18:25:30

2020-01-21 kl 21:43
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.