Oidentifierad konstnär England oljemålning

723417

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, England, insjölandskap med boskap och figurer, signerad Derwant, olja på pannå, ca 26 x 36 cm

Någon obetydlig repa

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (11 bud)
5568947
850
5568889
5568683
750
5566676
700
5566145
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.