Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

723414

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Pioner, signerad och daterad 19, olja på duk, ca 59x90 cm

Budhistorik (8 bud)
5527513
4 600
5525222
5524711
3 600
5521391
5521364

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.