Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

723410

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Djurgårdsbron, signerad, daterad atergo 2014, olja på duk, ca 33x40 cm

Rum 18

Budhistorik (17 bud)
5532004
3 200
5532001
5531998
2 800
5532000
2 600
5531998
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.