Åke Wickström oljemålning

723390

ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): Samling vid dansbanan, olja på duk, signerad, ca 64x79 cm

Någon obetydlig repa

Åke Wickström oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5532221
2020-01-18 18:03:47

2020-01-19 kl 21:46
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.