Armband

723388

ARMRING, 1900-talets mitt, sydvästra USA, Navajo, silver, punsad dekor, innermått ca 5,5 cm, vikt ca 92 g

PROVENIENS: Christina Stenius samling

Smärre slitage

Guld/Smycken, Armband

Monter 19

Armband

Budhistorik (19 bud)
5536719
1 300
5536724
1 300
5536719
5536722
5536719

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.