Mulberry "Bayswater"

723387

MULBERRY, "Bayswater", väska i brunt läder med detaljer i mässingsfärgad metall, invändigt tre fack varav ett med dragkedja, märkt "MULBERRY" , "Made in England" samt numrerad på plakett, bredd ca 36 cm, djup ca 11 cm, höjd ca 25 cm, dustbag medföljer.

Skador: Brukspatina, låsbeslag med slitage

Vintage Fashion

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Mulberry

Budhistorik (6 bud)
5533856
5533855
1 300
5533854
5529781
5529013

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.