Tallrikar 3 st tenn 1700-tal

723382

TALLRIKAR, 3 st, tenn, 1700-tal, 2 st Niklas Forss Västerås, 1 st Johan Eric Schult Uppsala, diameter ca 30,5-35 cm

Slitage

Metall, Allmoge

Linnégatan 21, Norrköping

Tallrikar 3 st tenn 1700-tal

Budhistorik (11 bud)
5548351
1 700
5549549
1 600
5548351
1 400
5544255
1 300
5544255

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.