Björn Dahlström stolar

723373

BJÖRN DAHLSTRÖM, stolar, 8 st, "Björn", pinnstolar, vitlackerade, klädd sits, sitthöjd ca 45 cm

Skador: Smärre slitage och märken

Möbler, Stolar, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Björn Dahlström stolar

Budhistorik (5 bud)
5542929
3 600
5542872
5540555
5537450
5530475

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.