Blomsterstilleben akvarell

723370

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, akvarell på papper, träskuren ram, signerad A. Simon, ca 17x12 cm

Ej examinerad ur ram

Monter 10

Blomsterstilleben akvarell

Budhistorik (10 bud)
5527990
700
5516091
650
5527619
650
5516091
600
5527618
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.