Pappas Pärlor skulptur

723363

PAPPAS PÄRLOR (Johan Karlgren), "Bender", skulptur montage på brandsläckare, signerad, äkthetsintyg medföljer, ca 35 x 13 x 12 cm

lätt bruksslitage med små märken

Ändringar/tillägg
Äkthetsintyg medföljer finns att hämta i kundtjänst

Konst, Skulpturer, Design, Tema

Pappas Pärlor skulptur

Budhistorik (10 bud)
5583184
5582816
1 600
5582201
5582107
5581896

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.