Bengt Lindström etsning

723362

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 8/20, etsning, ca 65x49 cm

Fack 9

Bengt Lindström etsning

Budhistorik (12 bud)
5528948
850
5528944
5528947
5528944
750
5528943
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.