Bänk

723361

BÄNK, 1900-talets andra hälft, teak, längd ca 123, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, märken

Möbler, Övriga möbler

Rum 2

Bänk

Budhistorik (8 bud)
5515290
1 600
5526268
5515290
1 400
5526267
1 300
5515290

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.