Tobaksask

723359

TOBAKSASK, omkring 1800-talets andra hälft, helt i masurbjörk, mått ca 16x9,5 cm, höjd 6 cm

Bruksslitage

Diverse

Tobaksask

Budhistorik (4 bud)

5529400
450
5529393
5529328
5529296

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.