Rolf Backlund kniv

723355

ROLF BACKLUND, smyckeskniv, monogramsignerad samt daterad RB-94, skaft av masurbjörk och renhorn, slida av läder och graverat renhorn, längd ca 10 cm

Ingår i temaauktionen "Duodji"

Mindre bruksspår

Vapen/Medaljer, Diverse, Tema

Rolf Backlund kniv

Budhistorik (7 bud)
5526109
5528327
5526109
5520703
5519411
950

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.