Bo Larsson

723343

BO LARSSON (född 1950), Bron, signerad och daterad -92, 37/150, färgserigrafi, bladmått ca 50x76 cm

Tavelvagn 3

Bo Larsson

Budhistorik (10 bud)
5530823
1 700
5527420
1 600
5525548
5527419
5525548
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.