Ritbordshurts Joe Columbo

723340

JOE COLUMBO, hurts, 1960/70-tal, design Joe Columbo, svart plast, präglad signatur, höjd 73, 43x41 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Design

Hylla 4

Ritbordshurts Joe Columbo

Budhistorik (20 bud)
5529250
1 800
5529253
1 800
5529250
1 700
5529248
1 600
5529244

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.