Ritbordshurts Joe Columbo

723339

JOE COLUMBO, hurts, 1960/70-tal, design Joe Columbo, vit plast, präglad signatur, höjd 73, 43x41 cm

Bruksslitage och repor

Möbler, Övriga möbler, Design

Hylla 4

Ritbordshurts Joe Columbo

Budhistorik (7 bud)
5516586
5517580
5516586
1 400
5517579
1 300
5516586

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.