Adrian Van Arkel

723335

ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): "Måleriverkstad, Spanien", signerad Van Arkel, olja på duk, ca 54x65 cm

Tavelvagn 1

Adrian Van Arkel

Budhistorik (7 bud)
5529768
5529750
700
5529620
650
5529252
600
5529086
550

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.