Gerhard Nordström oljemålning

723334

GERHARD NORDSTRÖM (1925-2019): ovalt motiv med rosor, monogramsignerad GN, a tergo signerad G Nordström, olja på pannå, 18x13,5 cm

Gerhard Nordström oljemålning

Budhistorik (27 bud)
5548154
2 400
5548153
5548152
5548151
1 900
5548150
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.