Oljemålning

723331

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustmotiv, osignerad, olja på duk, ca 15x22 cm

Konst, Äldre måleri

Oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5528297
550
5523779
500
5514832
450
5515334
450
5514832

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.