Philip von Schantz

723327

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med potatis, signerad v Schantz, numr 111/125, färglitografi, bildmått 19x27 cm

Gulnader

Fack 14

Philip von Schantz

Budhistorik (16 bud)
5519506
5528401
5519506
950
5527518
900
5519506
850

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.