Andreas Lundberg

723324

ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Action 4, komposition, monogramsignerad, blandteknik, daterad 2008, ca 30x41 cm

Konst, Nutida, Nutida

Andreas Lundberg

Budhistorik (3 bud)

5529611
5529581
5528763

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.