Golvlampa

723323

GOLVLAMPA, ca 1940-tal, höj- och sänkbar, mässing, ca 135-162 cm

Fot med bucklor, stång något sned, ny tygskärm

Belysning, Golvlampor

Rum 12

Golvlampa

Budhistorik (31 bud)
5529921
2 800
5529919
2 600
5529915
2 400
5529913
5529906

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.