Oljelampa

723320

OLJELAMPA, 1800-talets andra hälft, nysilver, skärm i vittglas, höjd ca 48 cm

Slitage

Diverse

Rum 7, Hylla 5

Oljelampa

Budhistorik (29 bud)
5528391
5528390
3 800
5528387
3 600
5528389
3 600
5528387
3 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.