Andreas Lundberg

723317

ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Action 1, komposition, monogramsignerad, blandteknik, daterad 2007, ca 30x41 cm

Konst, Nutida

Andreas Lundberg

Budhistorik (6 bud)
5551818
550
5551671
500
5551517
450
5547717
5546244

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.