Karmstol

723316

KARMSTOL, 1800-talets mitt, mahogny, klädd i skinn, spår av lässkiva, på hjul, sitthöjd ca 51 cm

Slitage, fläckar, skinn med skadad kläddsel

Möbler, Fåtöljer

Rum 20

Karmstol

Budhistorik (12 bud)
5528516
1 600
5528252
5528252
700
5527900
650
5527932
600

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.