Svend Aage Holm Sørensen golvlampa

723312

SVEND AAGE HOLM SØRENSEN, golvlampa, ASEA belysning, omkring 1900-talets mitt, lackerad metall, höjd ca 130 cm.

Ny tygskärm, bruksslitage

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 19

Budhistorik (9 bud)
5528089
5528083
5527890
1 900
5526442
1 800
5520970
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.