Reseapotek 1800-tal

723307

RESEAPOTEK, 1800-talets första hälft, 4 medföljande flaskor, inredning med fack och lådorm bemålat, höjd ca 19, 18x18 cm

Spricka, flaskorna med skador, dragknopp saknas, konstruktionen något slagen med följd att lådor fastnat

Diverse

Monter 2

Reseapotek  1800-tal

Budhistorik (5 bud)
5528211
5527634
950
5525870
550
5522921
500
5517742

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.