Axel Nilsson

723306

AXEL NILSSON (1889-1981): Modell i fåtölj, signerad samt daterad 1931, olja på duk, ca 64x49 cm

Rum 18

Axel Nilsson

Budhistorik (28 bud)
5526157
17 000
5529518
16 500
5526157
16 000
5529513
15 500
5526157
14 500

Slutpris SEK:
17 000
1 629 EUR, 1 913 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.