Tesil och fat

723299

TESIL och FAT, silver och emalj, omkring 1900, fat stämplat David Andersen, diameter ca 7-9 cm

Skador

Silver

Tesil och fat

Budhistorik (36 bud)
5530776
4 200
5530653
5516793
3 800
5530652
3 800
5516793
3 600

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.