Bertil Berntsson oljemålning

723296

BERTIL BERNTSSON (född 1921): Nakenstudie, olja på duk, signerad, daterad -51, ca 72x48 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Bertil Berntsson oljemålning

Budhistorik (34 bud)
5557363
4 200
5557134
5556896
3 800
5557133
3 800
5556896
3 600

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.