Oidentifierad konstnär oljemålning

723288

MONOGRAMISTEN IEB (England 1800-tal): Landskap, signerad IEB -82, olja på duk, ca 40x31 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 2

Budhistorik (4 bud)

5528920
450
5528377
5527827
5527231

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.