John KIndborg oljemålning

723285

JOHN KINDBORG (1861-1907):, skymningslandskap med å, 1800-talets slut, signerad John ( ) samt med dedikation till vännen Broström (Otto Broström), olja på duk, ca 21,5x32 cm

Smärre krackelyr

Konst, Äldre måleri

Fack 28

John KIndborg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5527494
450
5524527
5518228
5515695

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.