Christer Larsson bänk furu

723284

CHRISTER LARSSON, bänk, furu, 1900-talets andra hälft, för Sven Larsson Möbelshop, höjd ca 36, 150x50 cm

Slitage och ytskador, repor

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 6

Christer Larsson bänk furu

Budhistorik (10 bud)
5556940
2 400
5556620
5549939
5549731
5549730

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.