Eva Bagge oljemålning

723278

EVA BAGGE (1871-1964): Interiör från Solna kyrka, signerad samt daterad 1935, olja på pannå, monterad bakom glas, ca 45x36 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 14

Eva Bagge oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5518821
600
5527620
550
5518821
500
5518362

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.