Joqachim Skovgaard oljemålning

723276

JOACHIM SKOVGAARD (1856-1933): Landskap med brunn, signerad, olja på pannå, ca 32,5x20 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 3

Budhistorik (12 bud)
5529828
5529777
5529776
5529193
700
5529151
650

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.