Spegel 1920/30-tal

723272

SPEGEL, 1920/30-tal, målat träram, stiliserad dekor, märkt "SFS AA kval", 94 x 41,5 cm.

Bruksslitage, senare målning.

Speglar

Geijersgatan 14, Göteborg

Spegel 1920/30-tal

Budhistorik (3 bud)

5526348
5523581
5523486

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.