Figurin Italien

723270

FIGURIN, Irländsk Setter, glaserad keramik, Italien, 1900-talets andra hälft, höjd 71 cm.

Lagningar på två ben/tassar, mindre nagg.

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Figurin Italien

Budhistorik

2020-01-16 kl 20:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.