Rudolf Giowenius oljemålning

723267

RUDOLF GOWENIUS (1896-1960): Kvinnostudie, signerad R Gowenius, olja på pannå, ca 40x31 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Rudolf Giowenius oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5525516
5525557
5525516

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.