Goebel

723262

MARIA INNOCENTIA HUMMEL, 5 st figuriner, Goebel, Tyskland, sent 1900-2000-tal, höjd 9,8- 13 cm.

"Tema Goebel"

Mindre ytslitage, en tomte med glasyrbortfall på vantarna.

Keramik/Porslin, Figuriner

Geijersgatan 14, Göteborg

Goebel

Budhistorik (1 bud)

5548464
2020-01-22 22:40:27

2020-01-24 kl 14:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.