Oidentifierad konstnär oljemålning

723258

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Mansporträtt, 1600/1700-tal, olja på duk, dubblerad, ca 75x62 cm

Lagningar och retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (13 bud)
5529348
5 400
5524414
5 200
5529335
5 200
5524414
5 000
5529327
4 800

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.