Mulberry "Bayswater"

723255

MULBERRY, "Bayswater", väska i brunt läder med detaljer i mässingsfärgad metall, invändigt tre fack varav ett med dragkedja, märkt "MULBERRY", samt numrerad på plakett 541919, lås och nyckel, bredd ca 36 cm, djup ca 15 cm, höjd ca 27 cm, dustbag medföljer.

Bruksslitage

Vintage Fashion

Monter 4

Mulberry

Budhistorik (11 bud)
5531053
5531126
2 800
5531053
2 600
5531124
2 400
5531053

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.