Matta Ulrica Hydman Vallien

723245

MATTA, handtuftad, ''Madonna'', Ulrica Hydman-Vallien 1990, signerad, ca 200x140 cm

Slitage

Mattor/Textilier

Rum 10

Matta Ulrica Hydman Vallien

Budhistorik (15 bud)
5541623
1 300
5541265
5541621
5541265
5524925

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.