Johan Ahrle oljemålning

723238

JOHAN AHRLE (född 1970): Rebel, signerad J. Ahrle, a tergo daterad, blandteknik, ca 80x65 cm

Fack 15

Johan  Ahrle oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5528976
600
5527815
550
5527305
500
5527813
500
5527305

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.